Frezor-reglor cnc in franta Brasov Anunturi 162649

instalatii gpl
Orasul Tau  |  Harta  |  Firme  |  Cazare  |  Mai multe sgt
ANUNTURI
Brasov (Romania) / (alege oras)
Anterior Urmator
Frezor-reglor CNC in Franta
Brasov

Staff Temp Ro angajeaza pentru un client de renume din Franta OPERATOR-REGLOR CNC Plecari urgente, fara comision!

Cerinte:
* Minim 3 ani experienta in operarea utilajelor CNC (freza cu 3/5 axe)
*Cunoasterea desenului tehnic
*Experienta pe Fanuk, Heidenhein, Mazatroll constituie avantaj
*Folosirea cu acuratele a instrumentelor de masurat
*Experienta in supravegherea utilajului si identificarea erorilor/defectiunilor si semnalarea lor
*Obligatoriu cunoasterea limbii franceze sau engleza (inclusiv termeni specifici domeniului) la nivel conversational/mediu
*D isponibilitate pentru plecare imediata

Descrierea jobului

Responsabilit ati:
*Operare freza cu comanda numerica
*Pregatirea utilajului
*Identificar e si pregatirea materialelor conform specificatiilor tehnice
*Selectare programului necesar conform documentatiei primite
*Supravegherea utilajului pe parcursul utilizarii
*Preluarea pieselor la finalizarea programului frezei

Beneficii:
*S alariu motivant
*Posibilitate de efectuare ore suplimentare platite corespunzator
*Cazare asigurata
*Suport pe durata sederii in Franta

Raporteaza Pagina
freza   cnc   frezor   reglor   franta   strainatate   fanuc   mazak

 Trimite la prieteni

Alte anunturi de stafftempro

Frezor-reglor CNC in Franta Brasov
Staff Temp Ro angajeaza pentru un client de renume din Franta OPERATOR-REGLOR
Sudor MIG-MAG in Franta Brasov
Candidatul ideal trebuie sa intruneasca urmatoarele calitati: *seriozitate
Cazangiu in Franta Brasov
Angajam cazangiu in domeniul productiei de cazane industiale pentru

anunturi /

Magazioneri in Germania salariu 1500 E Brasov
Se cauta Ajutor Productie / Magazioneri in Germania, cu plecari
Germania curierat livrare pachete Brasov
Castiga-ti libertatea financiara si alege sa lucrezi la standarde
Se cauta in Germania salariu 1400-1800 E Brasov
Se cauta Urgent femei si barbati inclusiv grupuri .Locuri disponibile
Cautam urgent soferi categoria B,Anglia Brasov
Se cauta urgent distribuitor colete in Manchester/ Liverpool. Contractul
 Sudor mag in Franta. Plecari fara comision Sudor mag in Franta. Plecari fara comision Brasov
Staff Temp Ro angajeaza sudori mag pentru industria feroviara in

Adauga anunt gratuit
1700 EUR
Contacteaza vanzatorul
0733060771
Brasov
PARTENERI
Anunturi Online

raporteaza o eroare